Nadácia Allianz - nauč sa pliesť a háčkovať

Inštruktážne videá

Nadácia Allianz - nauč sa pliesť a háčkovať

Inštruktážne videá

Začnem pliesť. Alebo háčkovať. Opäť raz...

Už ste to skúšali stokrát, ale nejak vám to nešlo. A z videí na internete ste sa to skrátka nijakovsky nevedeli naučiť. Lebo to nie je dobre vidieť, počuť, lebo je to rozmazané, lebo je to v ruštine, či španielčine. Je vám to povedomé? 

Aj nám :-). A práve preto sme oslovili Nadáciu Allianz, či by nemala chuť sa s nami zapliesť a nakrútiť zrozumiteľné inštruktážne videá, vďaka ktorým sa to istoiste naučíte. Nadácia Allianz nadšene súhlasila, a tak sme začali pripravovať sériu videí ZAPLEŤ SA so Slávkou&Pauli.

SLAVKINE, o. z. pripravilo scenár, postaralo sa o réžiu, dramaturgiu, moderátorov i produkciu. Začiatkami v pletení a háčkovaní nás previedla výborná lektorka Paulínka Zemková. Naši kameramani sa vybavili piatimi kamerami, aby ani jeden jediný uhol pozornému oku kreatívca neušiel. Zabezpečili sme aj to, aby sa videá dostali tým, ktorí sú pre nás srdcovou záležitosťou - zraniteľným skupinám žien po celom Slovensku. Mnohé z nich sa nám ozývajú, že im to ide s našimi videami výborne, čo nám robí veľkú radosť.

Ďakujeme Nadácii Allianz za dôveru a láskavý prístup ľudí, ktorí v nej pracujú.