DVD Zapleť sa

Prvé DVD na Slovensku o pletení a háčkovaní!

DVD Zapleť sa

Prvé DVD na Slovensku o pletení a háčkovaní!

EXTRA:
DOSTUPNOSŤ: SKLADOM (118 KS)
12 €    
Kúpou tohto produktu podporíte inklúziu znevýhodnených žien!

Teraz máš skvelú príležitosť sa to KOOONEČNE naučiť. S nami Ti to pôjde hladko i obratko. Bez nervov, v kľude a aj sa s nami zabavíš.

Čo na našom DVD nájdeš: 

1. epizóda - začíname pliesť (ako sa zorientovať v ihliciach, vlnách, s čím je treba začať, upletieme si spolu čelenku).

2. epizóda - pletieme čiapku s patentom (ako sa pletie patentový vzor, ako si treba vypočítať očká tak, aby čiapka sedela na hlave).

3. epizóda - začíname háčkovať (ktorý háčik je na čo dobrý, ktoré materiály sú najvhodnejšie na jednotlivé projekty, uháčkujeme si šálik).

4. epizóda - háčkujeme košík (ako sa pracuje s recyklovaným materiálom, ako sa háčkuje na drevené dno, tipy a triky ako uháčkovať dokonalý košíček).

Bonusové video - v tomto videu ponúkame pohľad do zákulisia z nakrúcania v štúdiách.

DVD "Zapleť sa" je jedinečné DVD, ktoré je dostupné aj pre slabozrakých a nevidiacich (hlasovým komentovaním sprevádza Adela Vinczeová) a pre nepočujúcich (do posunkovej reči tlmoční Barbara Randušková). Pre tých, ktorí neovládajú posunkovú reč ponúkame možnosť vypnúť a zapnúť titulky. 

Kúpou tohto DVD podporíte činnosť občianskeho združenia SLAVKINE, o. z., ktoré sa venuje ekonomickej a sociálnej inklúzii zraniteľných skupín ľudí na Slovensku. 

Pozn. Ak DVD objednávate pre školu alebo inštitucionalizované zariadenie a nemôžete platiť preddavok, DVD Vám odošleme spolu s faktúrou. 

Súvisiace výrobky