Nadácia Allianz - ROZPRÁVKOVÉ PLETENIE

Pútavé videá o pletení, háčkovaní a spracovaní vlny pre deti

Nadácia Allianz - ROZPRÁVKOVÉ PLETENIE

Pútavé videá o pletení, háčkovaní a spracovaní vlny pre deti

Úspešné pokračovanie série "Zapleť sa", ktoré zavedie deti do rozprávok!

Kto by už nepoznal rozprávku O zlatej priadke alebo Indiánske rozprávky či bestseller o slávnom čarodejníkovi z Rokfordu? Práve do týchto rozprávok zavedieme našich najmenších divákov v sérii "ROZPRÁVKOVÉ PLETENIE". 

Séria ROZPRÁVKOVÉ PLETENIE je čarovná. Je totiž určená najmä deťom, ktoré si rozhodne zaslúžia pozerať pútavý a zábavný audiovizuálny obsah, pri ktorom sa aj niečo tvorivé naučia. Potrénujú pamäť, zlepšia pozornosť a jemnú motoriku. 

SLAVKINE, o. z. prináša špeciálne vydanie piatich videí o pletení a háčkovaní pre deti, v ktorom sa deti samostatne naučia: 

  • pliesť farebné vlasy z kanakelonu, aby boli cool na JEDNOROŽCOVEJ PÁRTY
  • pliesť ČARODEJNÍCKY ŠÁL, aby boli ako origoš Harry, Ron a Hermiona
  • háčkovať INDIÁNSKU ČELENKU akú mal i Orlie Pierko a dcéra náčelníka Hviezdička
  • česať a farbiť vlnu zo slovenských ovečiek so ZLATOU PRIADKOU. Ukážeme vám, ako sa dá farbiť vlna z odvaru z cibuľových šupiek či dubovej kôry
  • priasť vlnu na vretienku a plstiť šperky so ZLATOU PRIADKOU

Každé vydanie je tematicky vsadené do prostredia rozprávky s nádhernými kulisami, hudbou a vtipnými textami našich lektoriek a detskej herečky Leušky. 

Tento projekt sa mohol zrealizovať aj vďaka finančnej podpore Nadácie Allianz, ktorej zo srdca ďakujeme za dôveru a mimoriadne ústretový prístup k našej tvorbe. 

Ďakujeme!